8 kryštálov pre hojnosť a šťastie

8 kryštálov pre hojnosť a šťastie

Častá otázka ľudí po celom svete je, aké kryštály sú najlepšie pre viac hojnosti a šťastia v živote.

Keď sa človek cíti, že sa mu smola lepí na päty, prvé miesto na ktoré sa musí pozrieť je do seba samého. A to tak, že sa sám seba opýta: aké sú moje prevládajúce myšlienky? Sú negatívne alebo pozitívne? Myšlienky sú energia! Akú energiu vyžarujú do vesmíru? Niečo energetické sa v nich musí posunúť a zmeniť, aby nám začalo priať šťastie. Kryštály a drahé kamene môžu silne pomôcť zmeniť naše myšlienky, pocity a vibrácie, čím sa eliminuje negatívne myslenie a energia „zlého šťastia“ alebo „zlej energie“.

Väčšina z nás už mala ten pocit, že sa nám podarí všetko na čo siahneme, máme proste „šťastie“. Veľa šťastia môže prísť v mnohých podobách – získať skvelú prácu, úspech v podnikaní, stretnúť životnú lásku, finančné bohatstvo. Taktiež sme zodpovední za to, že nám šťastie „skríži cestu“. To znamená to, že vysielame pozitívne vibrácie.

Zoznam obľúbených kryštály prinášajúcich šťastie:

1) Citrín

Citrín je kameň bohatstva, prosperity a ochrany. Citrín nám pomáha pretaviť naše sny v skutočnosť. Je úžasným kameňom, ktorý, pokiaľ ho schovávate vo vašej peňaženke prináša finančnú hojnosť. Nosenie citrínových šperkov zosilňuje vibrácie ak sa dotýka pokožky.

2) Modrý kyanit

Kyanit čistí a balansuje všetky čakry a zosilňuje vibráciu. Kyanit je kameňom jasnosti a komunikácie, pomáha nám komunikovať naše túžby. Vyjadrenie našich túžob je prvým krokom k ich uvedeniu do života. Spávajte v noci s kyanitom, aby ste zlepšili svoje sny.

3) Ametyst

Ametyst prináša harmóniu a obnoví rovnováhu v akejkoľvek situácií. Ametyst spája vašu intuíciu s vnútorným hlasom. Vaša intuícia vie, čo je pre vás najlepšie. Keď máte jasnú inšpiráciu a jasnú predstavu čo je pre vás dobré, je oveľa jednoduchšie (a rýchlejšie) ju preniesť do svojho života. Majte ametyst v domácnosti, v aute a noste ho tak, aby sa dotýkal vašej pokožky.

4) Tigrie oko

Tigrie oko je amulet šťastia! Môžete vidieť všetky jeho linky v rôznych smeroch – to ukazuje, že existuje veľa rôznych ciest k hojnosti a úspechu. Buďte otvorení príležitostiam, pretože vás môžu priviesť k vášmu vytúženému cieľu. Noste tigrie oka vo svojej kabelke alebo na zápästí ako neustálu pripomienku.

5) Labradorit

Labradorit je kameňom mágie a určite vám do vášho života prinesie magickú zmenu. Labradorit zvýši vaše sebavedomie a kreativitu. Tento silný kameň premení váš život na cestu žitia vyššieho účelu. Spávajte s labradoritom v tesnej blízkosti alebo ho noste na svojom tele ako šperk.

6) Čierny turmalín

Čierny turmalín pomáha odpudzovať negatívnu energiu a priťahovať pozitívnu energiu. Toto samo o sebe zmení vaše energetické pole, čo vám umožní pritiahnuť viac šťastia a hojnosti. Čierny turmalín pracuje so základnou čakrou a pomáha vám zostať uzemnený a schopný priniesť do svojho života to čo chcete. Udržujte čierny turmalín vo svojom dome, aby ste predišli negativite a noste ho vždy blízko pri sebe.

7) Auralite-23

Šťastie z minerálu Auralite-23 bude plynúť do vášho života už len tým, že sa ocitnete v prítomnosti tohto jedinečného vysokoribračného kameňa.  Odkryjete váš nevyužitý potenciál a spojíte vaše vnútorné ja s vaším duchovnom. Tento drahokam zmení váš život! Noste auralit ak chcete skutočný prielom vo vašom živote.

8) Zahmlený kryštál

Zahmlený kryštál prinesie do vášho života hojnosť a veľa šťastia odstránením negatívnych emočných stavov z vášho energetického poľa. Je ťažké sa posunúť dopredu, keď držíme v sebe negatívnu energiu a staré obmedzujúce návyky. Nosenie tohto kryštálu vyčistí vaše energetické pole a pritiahne pozitívnu energiu a situácie do nášho života.

Naprogramovanie kryštálov s vašimi túžbami, zámermi a dennými modlitbami aktivuje energiu minerálu, zosilní váš zámer a pošle ho do vesmíru. Berte svoj drahokam ako živú bytosť, ktorej dávate inštrukcie (svoje úmysly) a drahokam ho vykoná. Budete prekvapený, ako minerály s týmto prístupom začnú pracovať pre váš prospech.

LED svetelná rampa eShop | led-rampa.sk „

Návrat hore