Natura Siberica rozširuje líniu Lab

Natura Siberica rozširuje líniu Lab

Do kolekcie Lab by Natura Siberica pribudli tri nové produkty na báze postbioticky aktívnych a fermentovaných výťažkov zo severskej mrkvy a divokej maliny. Pomáhajú podporovať a vyrovnávať mikrobióm pokožky.

Prípravky Lab Biome Protection & Moisturising Face Screen s SPF50, Biome Hydration Face Cream s SPF30 a Biome Peptides Face Cream boli vyvinuté s cieľom zvýšiť odolnosť pleti voči účinkom vonkajších zhoršujúcich faktorov, posilniť žiarivosť a regeneráciu a udržať zdravú pleť a prirodzene žiarivý vzhľad.

Biome Protection & Moisturising Face Screen s ochranným faktorom SPF50 je bezváhový opaľovací krém navrhnutý tak, aby poskytoval vysokoúčinnú ochranu pred UV žiarením, hydratoval a dodával prirodzený, zdravý lesk. UVA a UVB filtre poskytujú pokožke „bezpečný štít“, odrážajú slnečné lúče a blokujú ich škodlivé účinky. Kyselina hyalurónová s nízkou a vysokou hmotnosťou pomáha udržiavať pokožku hydratovanú a zabraňuje vzniku jemných vrások.

Hydratačný krém na tvár Biome s ochranným faktorom SPF30 je vyvinutý tak, aby hĺbkovo hydratoval pleť a podporoval jej prirodzenú obnovu a regeneráciu. Zároveň chránil pred slnečnými lúčmi pomocou nízko a vysokohmotnostnej kyseliny hyalurónovej a provitamínu B5 panthenolu, ktorý podporuje regeneráciu pleti.

Pleťový krém Biome Peptides obsahuje peptid SYN-COLL, ktorý pomáha stimulovať prirodzenú syntézu kolagénu v kožných bunkách. Taktiež pomáha vyhladzovať vrásky a navracia prirodzený jas, ako aj kyselinu hyalurónovú s nízkou a vysokou hmotnosťou.

Krémy sa pripájajú k siedmim hydrogélovým očným náplastiam uvedeným na trh začiatkom tohto roka. Obsahujú hrdinské postbiotické výťažky spolu so zložkami vrátane kyseliny hyalurónovej, provitamínu B5 a 24-karátového zlata.

Autor: Jane Wolfe / Foto a Zdroj: Natural Products Online

Návrat hore